Padel se představí na Olympijském festivalu v Mostě!

autor: | 10. června 2024 | Příspěvky federace

Další přehlídka padelu v Česku s možností si ho vyzkoušet se blíží! Po loňské týdenní akci Padel4All na náměstí Republiky v Praze zajistila Česká padelová federace opět velkou propagaci pro veřejnost a padel se tak stane, po jednáních a dohodě s Českým olympijským výborem, poprvé součástí tzv. Olympijského festivalu!  Ten se letos koná v rekreačním areálu u jezera Most v termínu 26.7. – 11.8. 2024, paralelně s olympijskými hrami v Paříži.

Návštěvníci budou mít jedinečnou možnost si zahrát přímo na padelovém kurtu, který bude v areálu instalován po celou dobu konání Olympijského festivalu. Ve spolupráci s členskými padelovými oddíly, které projevily zájem o svoji prezentaci, připravuje ČPF každodenní program. Ten bude zahrnovat jak ukázky základů padelu, specifických úderů, samotné hry, či tréninků pro veřejnost, tak například různé dovednostní soutěže.  Oddíly představí své trenéry, ukážou, kde všude je možné po republice padel hrát, nabídnou členství ve svém klubu apod. Připravují se exhibiční zápasy známých osobností, turnaj ze seriálu CUPRA Czech Padel Tour a také se budeme věnovat dětem ve věku 6-15 let z tzv. příměstských táborů. 

Podrobné informace o festivalu, včetně přehledu všech prezentovaných sportů, cen vstupného, programu, ubytování či dopravy do areálu najdete na www.olympijskyfestival.cz

Tak si přijďte vyzkoušet padel!