SK Slavia Praha Padel

Otevírací doba:

Po-Ne: 8:00 – 22:00

+420 606 030 301
info@padelslavia.cz
Vladivostocká 1460/10areál koupaliště SK Slavia Praha, Praha 10
www.padelslavia.cz

Počet kurtů:

4

Ceník

Po-Pa
8-10h - 530 Kč/hod
10-14h - 490 Kč/hod
14-17h - 530 Kč/hod
17-22h - 590 Kč/hod

So-Ne
8-22h - 490 Kč/hod

Extra
raketa - 50 Kč

O nás

Padelový klub SK Slavia Praha PADEL, z.s. vznikl v roce 2022 a v témže roce byl přijat Valnou hromadou SK Slavia Praha jako oficiální členský oddíl tohoto početně největšího a historického sportovního spolku
v České republice. Krátce na to se stal součástí České padelové federace
a ihned se přiřadil k největším padelovým klubům v Česku.

Klub ke své činnosti využívá padelový areál v Praze-Vršovicích,
kde v rámci venkovního koupaliště (za zimním stadionem) disponuje čtyřmi otevřenými padelovými kurty a klubovnou se sociálním zázemím.
Ambicí klubu je rozšiřovat vlastní členskou základnu, ale poskytovat možnost hry i nečlenům. S pomocí trenérského týmu zajišťuje výuku padelu pro děti a mládež, rekreanty i pro závodní hráče. Klub pořádá vlastní klubové turnaje, dále oficiální turnaje České padelové federace
a nabízí také organizaci firemních turnajů a soukromých akcí.

Klubové členství

Klub Slavia Praha PADEL umožňuje dva typy členství: STANDARD (členský poplatek 100 Kč pro rok 2024) a PREMIUM (členský poplatek 2000 Kč pro rok 2024). V obou případech díky nim dosáhnete na slevy při pronájmu kurtů v jakýchkoliv časech a dnech.

V rámci členství PREMIUM navíc získáte řadu dalších benefitů:

  • zdarma klubové sportovní tričko zn. Babolat
  • zdarma sadu padelových míčů zn. Babolat
  • zdarma 2 h pronájmu kurtu
  • trvalou slevu 10 % na nákup zboží v klubové prodejně
  • pozvání na klubový turnaj bez platby startovného
  • využití areálu k soukromým akcím (po dohodě s klubem)
  • přednostní informace o plánech, novinkách či akcích

Přihláška do klubu

Každý, kdo se chce přihlásit do klubu SK SLAVIA PRAHA PADEL,
musí vyplnit přihláškový formulář, uvést požadované údaje a zaslat na uvedené kontakty.

Zároveň je třeba doplnit, jaký typ členství chcete zvolit, přičemž druh členství je platný na jeden kalendářní rok. V následujícím roce lze typ členství měnit.

Naše služby

Od jara 2024 jsou jeho součástí čtyři otevřené padelové kurty (do budoucna je zvažováno variabilní zakrytí některých z nich), dále klubovna se sociálním zázemím (šatny, sprchy, toalety), bistro s občerstvením
a nápoji, prodejna sportovního zboží speciálně na padel, půjčovna padelových raket a venkovní posezení s vyhlídkovou terasou.

Trenéři

S pomocí vlastního trenérského týmu zajišťujeme výuku padelu pro děti
a mládež, pro rekreanty různých úrovní i pro závodní hráče.

V rámci SLAVIA PRAHA PADEL ACADEMY aktuálně působí jako trenéři DANIEL ŠEBÍK (29 let), 14. hráč tuzemského žebříčku ČPF (k 15.11. 2023) a španělský kouč ALEX GALLEGO MATO (28 let), trenér s oficiální trenérskou licenci C od České padelové federace a 5. hráč žebříčku ČPF (k 15.11. 2023).

Padelová prodejna

Součástí klubovny je pro návštěvníky areálu k dispozici sportovní obchod specializovaný na prodej padelového zboží značky BABOLAT. Na recepci si můžete zakoupit či objednat především padelové rakety různých modelů (pro začátečníky, pokročilé i závodní hráče), míče na padel, omotávky v různých barvách na rukojeti raket, nebo speciální poutka na padelové rakety.

Členům klubu SK SLAVIA PRAHA PADEL nabízíme k již tak příznivým prodejním cenám slevu 10 % na všechny produkty.

V padelové prodejně je možné si zároveň zapůjčit padelové rakety zn. Babolat podle aktuálního ceníku půjčovného.

Bistro

Před samotnou hrou je potřeba se posilnit a po hře naopak dočerpat ztracenou energii nebo rozebrat padelové dojmy se spoluhráči. K tomu slouží naše bistro s vnitřním i venkovním posezením a prodejem občerstvení a nápojů. Vychutnat si můžete neobyčejnou chuť kávy Julius Meinl, polknout skvělý Plzeňský Prazdroj či osvědčený Gambrinus, koupit si chlazené nápoje ze sortimentu Mattoni/Pepsi včetně klasické točené malinovky nebo doplnit tekutiny iontovými nápoji (Gatorade).

V letním období doporučujeme se s občerstvením usadit na venkovní terasu s výhledem buď na padelové kurty nebo na plavecký areál.

Žádost o klubovou kartu

Integer nibh nisl, rutrum eget egestas non, convallis at ipsum. Aenean accumsan fermentum massa, sit amet rhoncus turpis rhoncus ac.