SK Prosek Praha

Otevírací doba:

Po-Ne: 8:00 – 22:00*

+420 601 559 559
info@skysportcity.cz
Lovosická 559  
https://www.skysportcity.cz

Počet kurtů:

4

Ceník

Po-Pa
8-13h - 480 Kč/hod
13-22h - 580 Kč/hod

So-Ne
8- 22 - 480 Kč/hod

O nás

Sky Sport City je areál patřící SK Prosek. Otevřen byl již v roce 1982
a od té doby nabízí zázemí vlastnímu oddílovému sportu. Největší prostor zabírají dvě fotbalové hřiště s tribunou. Tělocvičnu využívají převážně úspěšné oddíly badmintonu a volejbalu, který má k dispozici také dva venkovní kurty.

Novinkou areálu jsou čtyři padelové kurty, které byly otevřeny letos na jaře. Zároveň byla otevřena nová kavárna, nabízející příjemné posezení
a spoustu dobrého občerstvení.

Naše služby

Ve Sky Sport City naleznete nově postavené padel kurty prvotřídní kvality v Letňanech, kousek od stanice metra Střížkov. Prvotřídní kvalita kurtů španělské společnosti Skypadel v krásném prostředí klubového areálu SK Prosek vám nabídne maximální zážitek ze hry.

Padelové kurty

Zcela nové padelové kurty vám nabídnou maximální zážitek ze hry. Čtyři kurty postavené přední španělskou společností Sky Padel v té nejvyšší kvalitě, certifikované pro FIP pro světové soutěže. Nejkvalitnější umělý trávník Mondo je samozřejmostí.

SSC BISTRO CAFÉ

Dopřejte si kvalitní kávu a vybrané drinky. K tomu pestrá nabídka občerstvení a příjemná obsluha. To vše v útulném prostředí kavárny
nebo na prosluněné zahrádce.

Žádost o klubovou kartu

Integer nibh nisl, rutrum eget egestas non, convallis at ipsum. Aenean accumsan fermentum massa, sit amet rhoncus turpis rhoncus ac.