Seznam platný k 01.10.2023
ID trenéra | Národnost | Jméno | Licence | Klub | Kraj | |
---|---|---|---|---|---|---|
1/21 | Martin Bartoš | Trenér padelu třídy C | Žádný | Praha | O trenérovi | |
2/21 | Jan Port | Trenér padelu třídy C | Žádný | Ústecký | O trenérovi | |
3/21 | Jakub Lenc | Trenér padelu třídy C | Tenis & Padel Klub Písečná | Praha | O trenérovi | |
4/21 | Pablo Vergara Antón | Trenér padelu třídy C | Tenis & Padel Klub Písečná | Zahraničí | O trenérovi | |
5/21 | Martina Zelenková | Trenér padelu třídy C | Tenis & Padel Klub Písečná | Středočeský | O trenérovi | |
6/21 | Tomáš Mutina | Trenér padelu třídy C | Padel Club Ostrava | Moravskoslezský | O trenérovi | |
7/21 | Otakar Vénos | Trenér padelu třídy C | Tenis & Padel Klub Písečná | Praha | O trenérovi | |
8/21 | Denisa Patíková | Trenér padelu třídy C | Tenis & Padel Klub Písečná | Praha | O trenérovi | |
9/21 | Jakub Pešek | Trenér padelu třídy C | Padel Klub Praha | Jihočeský | O trenérovi | |
10/21 | Miroslav Macejko | Trenér padelu třídy C | Tenis & Padel Klub Písečná | Praha | O trenérovi | |
11/21 | Marek Švejnoha | Trenér tenisu I (španělská padelová federace) | Tenis & Padel Klub Písečná | Středočeský | O trenérovi | |
12/22 | Antonín Štěpánek | Trenér padelu třídy C | Tenis & Padel Klub Písečná | Praha | O trenérovi | |
13/22 | Milan Kotrč | Trenér padelu třídy C | Tenis & Padel Klub Písečná | Praha | O trenérovi | |
14/22 | Milan Janoušek | Trenér padelu třídy C | Padel Klatovy | Praha | O trenérovi | |
15/22 | Karel Luňáček | Trenér padelu třídy C | Padel Klatovy | Praha | O trenérovi | |
16/22 | Eliška Kotrčová | Trenér padelu třídy C | Tenis & Padel Klub Písečná | Praha | O trenérovi | |
17/22 | Anna Zemanová | Trenér padelu třídy C | Tenis & Padel Klub Písečná | Praha | O trenérovi | |
18/22 | Pavla Čížková | Trenér padelu třídy C | Padel Klatovy | Praha | O trenérovi | |
19/23 | Radim Lazaro Chvatal | Padel (Španělsko) | Žádný | Zahraničí | O trenérovi | |
20/23 | Adéla Zemanová | Trenér padelu třídy C | Tenis & Padel Klub Písečná | Praha | O trenérovi | |
21/23 | Martina Kelerová | Trenér padelu třídy C | Padel Club Ostrava | Moravskoslezský | O trenérovi | |
22/23 | Jan Koller | Trenér padelu třídy C | Tenis & Padel Klub Písečná | Praha | O trenérovi | |
23/23 | Zuzana Michalová Michalová | Trenér padelu třídy C | Tenis & Padel Klub Písečná | Praha | O trenérovi | |
24/23 | Tomáš  Souček | Trenér padelu třídy C | Žádný | Plzeňský | O trenérovi | |
25/23 | Pavel Mairich | Trenér padelu třídy C | Žádný | Praha | O trenérovi | |
26/23 | Luca Carbone | Trenér padelu třídy C | Žádný | Praha | O trenérovi | |
27/23 | Jakub Kraus | Trenér padelu třídy C | Žádný | Praha | O trenérovi | |
28/23 | Jiří  Vaněk | Trenér padelu třídy C | Tenis & Padel Klub Písečná | Praha | O trenérovi | |
29/23 | Vojtěch Ježek | Trenér padelu třídy C | SK Slavia Praha Padel | Praha | O trenérovi | |
30/23 | Denisa Linhartová | Trenér padelu třídy C | Žádný | Praha | O trenérovi | |
31/23 | Jana Šmeralová | Trenér padelu třídy C | SK Slavia Praha Padel | Praha | O trenérovi | |
32/23 | Martin Luňáček | Trenér padelu třídy C | Padel Klatovy | Praha | O trenérovi | |
33/23 | Petr Osuský | Trenér padelu třídy C | Žádný | Jihočeský | O trenérovi | |
34/23 | Michael Birner | Trenér padelu třídy C | Žádný | Středočeský | O trenérovi | |
35/23 | Alexandre Gallego Mato | Trenér padelu třídy C | Tenis & Padel Klub Písečná | Praha | O trenérovi |